Adres:

Sulechowska 1

65-022 Zielona Góra

Kontakt:

+48 68 329 78 54, +48 690 970 426

konsultant@region.zgora.pl

Informujemy, iż termin realizacji projektu przedłużony został do dnia 30 czerwca 2023 r.

Lista przedsiębiorców, którzy podpisali Umowy wsparcia w ramach projektu pn. „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim – edycja II” (stan na dzień 30.09.2022 r.)

Lista przedsiębiorców, którzy podpisali Umowy wsparcia w ramach projektu pn. „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim – edycja II” (stan na dzień 30.09.2022 r.)

• Gabinet Osteopatii i Rehabilitacji Funkcjonalnej "OSTEO-PRO" Marcin Nowak
• NZOZ mgr Beata Kluczkiewicz
• Harmony Gabinet Masażu Marta Łazuta
• HARMONIA Instytut Kosmetologii i Trychologii dr n. farm. Agata Włodarczyk
• ZOYA LAB ARKADIUSZ DAWID LORENZ
• TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO KATARZYNA TRYCHOŃ-CIEŚLAK
• CLASSIC CARS Paweł Ciesielski
• P.H. "NESTOR" ELŻBIETA DĄBROWSKA
• MACIEJ KLIKOWICZ KANCELARIA ADWOKACKA
• Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Timur Wyrybkowski
• "MAZEL" SPÓŁKA AKCYJNA
• LECH CIEŚLAK KANCELARIA ADWOKACKA
• Junona Czyż-Kulczycka
• Jarosław Bajus meble24sklep
• F.H.U. "MICHDA" PAWEŁ RYCHLIK
• Dentest OLGA JAKUBOWSKA-POPIEL
• Geo-Fit Marta Roszkowska
• Angelina Bentkowska
• Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Werschler
• WEB DEVELOPER RADOSŁAW SZYMAŃSKI
• Bank Spółdzielczy w Kożuchowie
• Grażyna Krukar
• MERITUM HJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• Centrum Rozwoju Usług Dorota Staniuszko
• WINGS AGNIESZKA MIKOŁAJSKA
• NZOZ "REHABILITACJA" S.C. E.BAGIŃSKA-WOGA, A.MAĆKOWIAK, A.PROSKÓRNICKA, M.WRZYSZCZYŃSKA, M.MIERZWA-ŚWIEJKOWSKA
• PHU "DOMLUX" IRENEUSZ KRAWCZEL
• Aleksander Krzywulski Indywidualna Praktyka Lekarska
• K&K BUTIK KARINA KMIECIK
• "BEROLLO" Hubert Lubin
• AGENCJA ARTYSTYCZNA MW Małgorzata Wower
• Fundacja Inicjatyw "Jestem Przedsiębiorczy"
• Gabinet Psychologiczny JUSTYNA WOŚ-KORULCZYK
• E-LADY Anna Marynowska
• Chatka Małgorzatki Małgorzata Kościak
• PRO ARTE Robert Podolski
• Specjalistyczny Gabinet Lekarski Internistyczno- Alergologiczny i Medycyny Estetycznej Sławomir Gaik
• ANGEL BEDS & RENI-HAFT MIECZYSŁAW KAŁUSIEWICZ
• KRZYSZTOF JARMOŁOWSKI "XERO-SERWIS"
• AGENCJA TELEWIZYJNA PR & MEDIA ALICJA JĘDRZEJCZAK-SIŁKA
• Firma AGA Agnieszka Gajewska
• MIROSŁAW GAŁCZYŃSKI TAXI OSOBOWE "BIS"
• Rafał Sieczka
• ATROM24 Robert Bajus
• EDYTA WABIŃSKA
• TAXI OSOBOWE IRENEUSZ GÓRSKI
• Jarosław Molenda Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARKA
• USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Paweł Ostaszewski
• LILLA PIOTROWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
• ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY RYSZARD KUNIK
• Praktyka Prywatna Lekarska Katarzyna Błażejewska-Kunefał Centrum Medyczne Kisielin
• FIRMA HANDLOWA DAW-HUB Tadeusz Makowski
• Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DARBUD Dariusz Zając
• WIESŁAWA LEHMANN PUNKT KRAWIECKI
• MIROSŁAWA KOZŁOWSKA FREE EINTERPRICE
• ProDenti Dominika Noskowska-Szpura
• Arkadiusz Kwiatkowski Firma Usługowo-Handlowa
• FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GREG-¬MAX GRZEGORZ KOŁOWIECKI
• VIKSET MS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
• BEWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
• Praktyka Stomatologiczna Marta Gontarewicz
• Edyta Nowak Poradnia "Soul-Med"
• Gabinet terapeutyczny Bogdan Zarański
• VESTO Biuro Rachunkowe Joanna Świca
• Praktyka Lekarska Anna Motyka
• Ma-Pa TRANS PAWEŁ WIECZOREK
• Głośno Szkoła Śpiewu i Rozwoju Osobistego Viktoriia Korol
• ALTRO ALINA SAWICKA
• MAX-IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• P.H.U. KONRAD WYGNANIEC
• DIVINE BODY Żaneta Dorobisz, Beata Habura S.C
• Salon Kosmetyczny Julita Grabińska
• GASTRONOMIA Jolanta Jelska
• LIDER BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• LIDER PATRYK TRZCIŃSKI
• P.H.U. ANNA SZYMANIAK
• ESEN Sławomir Nowak
• Czaplicka Health & Beauty Kamila Czaplicka
• La Vie Katarzyna Zbroińska
• Agnieszka Abramowicz "AUTO-KOMPLEKS"
• FUNDACJA PERSPEKTYWA
• „MONYA” Monika Sadowska Make up Artist
• POLISA PLUS KATARZYNA MANOWSKA
• THE OUTFIT ALEKSANDRA KIBAŁA
• Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe " MG-TECHNIX" Maciej Świstuń
• ALIS ALICJA KOWALASZEK
• ZDROWIE NA WIDELCU Joanna Broniarczyk
• Sylwia Bald
• M-INTERIO S.C. MARIUSZ KOWALASZEK, ŁUCZAK SŁAWOMIR
• Teraya Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
• "NA KOŃCU JĘZYKA" Marta Kułacka-Wlekły
• Maciej Siemaszko
• AUTO DETAILING ERYK PATERKA
• W&W Studio Figura Marta Wybieralska, Justyna Wróbel s.c.
• "PEDE TRANSPORT - SPEDYCJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
• Prywatny Gabinet Stomatologiczny Ewa Weber-Wojewódka
• Justyna Molenda ComputerNet
• MODICA STYLE URSZULA GRZESIEWICZ
• AURORA JUSTYNA ZUBEL
• Joanna Mierzwińska Gabinet Kosmetyczny
• Magdalena Sokólska
• LA LASH AGNIESZKA CZEKAŃSKA
• Marta Kozłowska "IKAPOL"
• "IWONA" Iwona Plesińska
• IKAPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• LVS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
• Salon Fryzjerski "MARZENA" Marzena Śliwińska
• Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe KA-MI Piotr Bijata
• DENTEST JAKUBOWSKA ALICJA
• JOANNA RAPACZ-¬PAWICKA JRP PROJEKT
• ŁUKASZ PAWICKI PERPETUM
• ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I C.O. KAROL DAUKSZA
• MARKET NASZ DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• URBAN COLLECTION ERYK URBANIAK
• E CHMURA KACPER ZAJĄC
• Andrzej Trojak Zakład Mechaniki Pojazdowej
• ŁUKASZ TROJAK ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA
• EUROCONNECT MAGDALENA ZDANOWICZ
• PHU "ARPA" ARKADIUSZ PACHOLCZYK
• AGNIESZKA PAWLIKOWSKA BIURO PODRÓŻY PROXIMA TRAVEL
• BELLA Izabela Strawińska
• PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MATEUSZ TRUBIŁOWICZ
• REJESTRACJA POJAZDÓW I UBEZPIECZENIA Michał Trepka
• SOLONE SPA SAUNY I MASAŻE JACEK BRZEZIŃSKI
• SALON URODY AGATA NAZAREWICZ
• GĄSIOR DACHY RYSZARD GĄSIOR
• Madlen Make up - Magda Śliwińska
• Hotel "Texicana" Marek Piątek
• SALIX AGNIESZKA JANIK
• "KALA" KAROLINA SZARŁATA
• "Świat Mebli" Agnieszka Andrzejczak
• BARBER Zdravko Zdravkov
• OŚRODEK PROFILAKTYKI I POMOCY PSYCHIATRYCZNEJ "RELACJA" RENADIUSZ PETELA, MICHAŁ BARSZCZEWSKI SPÓŁKA JAWNA
• SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA TLEN & TERAPIA
• PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MAWER" MARTA WERYSZKO
• Restauracja "Ważka" Mikołaj Świerkowski
• Oliwia Kotlarska
• URSZULA STANISŁAWISZYN PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "ENCE PENCE"
• OL-TRANS Krystyna Nawrocka
• PAWEŁ TOMCZAK
• GK- ELECTRO spółka cywilna Gronek Piotr, Kuchta Andrzej
• BBeauty Lashes Bogumiła Kaźmierczak
• ROB-POL 13 ROBERT BOCZAR
• GABINET KOSMETOLOGICZNY BEAUTY EFFECT EWA BUCZEK
• PROPOL S.& K. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• P.W. BIUROMAX MONIKA HŁADKA
• GRUPA TOP UBEZPIECZENIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• MN GROUP Marcin Nitschke
• ADRIAN KOTOWSKI
• Beauty Look Salon Urody ANNA SKRZYPCZYK
• AUTO-KOMPLEX Łukasz Szarama
• P.W. PETERS LESZEK SZYMCZYK
• WERKON KRZYSZTOF KUCHTA
• StayProud AMADEUSZ TRZASKA
• SŁAWOMIR PROSTAK "PROPOL"
• INDIGO NAILSALON Monika Piasecka
• JAROSŁAW HNIŹDZIUK "P.H.U. TRANS-SPORT"
• Tomasz Naruszewicz RENT & SERVICE
• Stylizacja Paznokci Jagoda Piszczek
• "PANNA SIENIUĆ FOTOGRAFIA" Aleksandra Sieniuć
• BAR POD AKACJĄ Jacek Sosnowski
• TOP UBEZPIECZENIA Oskar Janiak
• IWiN PIOTR WOLNY - INŻYNIER WSPARCIA i NADZORU
• Max - Plus Paweł Piórczyk
• Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Maciej Śmierzchalski
• VANCOOLER Marek Szapiński
• ZINEL Marek Kipiel
• STUDIO KOSMETYCZNE P-¬INK Renata Klementowicz
• "MEBLOSTYL" - SZYMCZAK SPÓŁKA JAWNA
• JURKO JERZY WÓJCIAK
• Salon Kosmetyczny DIAMOND Anna Jatczak
• ED-BUD KRYSTIAN ŁUSZCZEK
• UBEZPIECZENIA KAROL STERNICZUK
• PAULINA SZUSTER
• SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "NASZE ZAODRZE"
• MIELNICKI BUDOWNICTWO I INSTALACJE ŁUKASZ MIELNICKI
• WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "EDEN"
• Media4Home Jerzy Szymczyk
• HURTOWNIA OGUMIENIA I SZYB CHMAL SPÓŁKA JAWNA
• GT AGENCJA HANDLOWO USŁUGOWA TERESA GLAPIŃSKA
• Spółdzielnia Socjalna "Gorący Garnuszek"
• OPTYK ADAM SPIRALSKI
• PIOTR PIWOWARCZYK
• Jarosław kondracki PPHU ,, JARO,,
• PATRYK PROSZEK USŁUGI BUDOWLANE
• Marta Krupowies Mobilny Salon Kosmetyczny "Dyskrecja"
• Salon fryzjerski Grzegorz Biernacki
• MICHAŁ BARSZCZEWSKI KMB GRANIT
• BOGUSŁAW GLAZ SALON MEDYCZNY "ACTIVE"
• Halina Charson
• STACJA ZABAWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
• Zygmunt Helwig " ZYGI "
• MBP Marzena Bojarska-Poznańska
• MADAR DARIUSZ MIŚKIEWICZ
• "MA DAR"
• USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ FILIPIAK
• NAMALOWANE KLAUDIA PIETRAS
• KATARZYNA PACZKOWSKA
• ŁUKASZ ŚMIERZCHALSKI
• IZABELA KALEMBKIEWICZ
• STACJA PALIW- ANDRZEJ TRZCIŃSKI
• Niepubliczne Przedszkole i Żłobek " Słoneczko" Wioleta Kotowska
• AVIS ANNA ŚLUGAJ
• WHY BC Grzegorz Żołędziewski
• FON AGNIESZKA DROZDEK
• SPEED TRANS PAWEŁ JANAS
• Mobilne Studio Urody Edyta Łuszczek EDA_NAILSSTYLIST
• STEFAN DROZDYK
• Maria Szczerbic - ''LUVIMI''
• Marta Türksezer DOḠAL
• DOGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• GABINET PSYCHOLOGICZNO- TERAPEUTYCZNY mgr ELŻBIETA PATELAK
• Biuro Podróży Mega Tours Mariusz Grabowy
• Małgorzata Bałajewicz
• Kamil Bałajewicz
• „GROMACKA”-Sylwia Gromacka-Staśko
• AGIAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• LODZIARNIA K.M.STANIEK S.C.
• Jerzy Milanowski Firma Ogólnobudowlana
• EL - TECH JAROSŁAW GÓRSKI
• CAM ¬- NET Józef Orzechowski
• SPLENDOR TRAVEL AGNIESZKA PALAK
• PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA MARTA SŁOTWIŃSKA
• Marba Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
• Grzegorz Potęga
• Ewa Bosa Czarkowska Kancelaria Radcy Prawnego
• MATEUSZ UBERNA UBI 360
• AKADEMIA RUCHU MARTA PELIŃSKA
• EMI ESHOP EMILIA FRĄCZEK-CHUDY
• Europa Point Consulting Łukasz Miazgowski
• Mirosław Fechner Firma Informatyczna GPL
• MEGAMED WOJCIECH HOWIS
• DOROTA MIKIELSKA MADOR-FINANSE
• MAREK KOZIEWICZ AGUTI - AGENCJA MEDIÓW INTERAKTYWNYCH
• ANERI-STUDIO Irena Billewicz-Wysocka
• MK GROUP MARCIN KAŹMIERCZAK
• KLUBOKAWIARNIA STAROMIEJSKA BEATA BYKOWSKA
• Martyna Blachowska
• NORBERT GIEBUROWSKI NG-CAR
• Expert Nieruchomości Joanna Szulc
• PPH DAKA MAŁGORZATA SURMIAK
• AGACKI-SZYMCZAK SPÓŁKA JAWNA
• Intermedia Agencja Interaktywna Bożena Szymczak
• DOMINIK ŁUKASZEWICZ
• "GAJA ARMATURA SPÓŁKA JAWNA, JACEK FRĄTCZAK, PIOTR TURZAŃSKI"
• KAMIYO Kamil Subda
• ELEGANTE SALON PIELĘGNACJI URODY Magdalena Krupa
• LIDERFACH SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
• P.H.U. JOLANTA MATERNIA, SKLEP METALOWY
• DUAL JACEK KUBKA
• RAFAŁ PROKOPIUK SIŁOWNIA "AKTON"
• Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane FEN-BUD Grzegorz Fenske
• Ingram Kalina IMaxart
• Lilianna Kurek LILA TRANSPORT
• SKYWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• Kamieniarstwo Aurora Lidia Achrem
• Klimat Beata Michalewicz
• BALBOX Michał Osmoliński
• Oliwia Angelika Kuriata
• DanMir ALLA MESHCHANINOVA
• Biuro Rachunkowe Tomasz Lichodziejewski
• Bartosz Odwarzny
• CARTELDRIVE ANNA PIELA
• MP TRANSPORT Sylwia Mojsiej
• FIRMA "MAK" DARIUSZ GADOMSKI
• SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "WORKTEAM"
• Das Auto Mateusz Gumowski
• PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "MAT-BUD" MATEUSZ ŚMIGIEL
• Patryk Leszczyński PPL Serwis
• MARIUSZ GRAB - MARKOLOR
• SALON FRYZJERSKI "IWONA" NAZAREWICZ IWONA
• Justyna Cieszkowska "EMILY"
• TKW PHU MARIA KORNECKA
• DomNat Natasza Karpiuk
• PRZEDSIĘBIORSTWO HANDL-USŁUGOWE MARTA HEGER
• Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED -ALL"
• IREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
• "KĄCIK Z PAZUREM" Monika Kościelniak
• Tomasz Adamczewski Firma ATOM
• BIURO WYCENY NIERUCHOMOŚCI ROMUALD JANUSZEWSKI
• Maciej Januszewski
• ADAM SIENKIEWICZ
• PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "AG-MAHAL" RZANIAK AGNIESZKA
• USŁUGI LOGISTYCZNE "K&K GRYGLIK, SAWICKA" SPÓŁKA JAWNA
• Warsztat Mechaniki Pojazdowej "KONRADEX" Konrad Reichert
• EcoMar, Maron i Syn s.c.
• GABINET KOSMETOLOGII MAJA NOWAK
• COLOR-KING, Tomasz Siwicki
• KAZIMIERZ GABAŁA GABBUD
• LET'S EVENT Karolina Chorążyczewska
• SEBASTIAN SZYMAŃSKI
• TOMASZ CERBIŃSKI
• NOWOSOLSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
• AGATA CRAPELLA-KRUSZYŃSKA "FARMAVIT"
• DOBRE CHŁOPAKI MACIEJ WIECZOREK
• KRYSTYNA KATNER AGENT UBEZPIECZENIOWY
• PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "XERO-SYSTEM" TOMASZ RUSAK
• BIURO POMOCY PRAWNEJ "SUKURS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• Pracownia Florystyczna IRIS Katarzyna Cynk
• Domki Turystyczne Angelika Barczuk
• Marek Augustyniak "Ma-Ja" Auto-Komis-Handel-Import
• TECHROL KRYSTYNA BONDAROWICZ HANDEL DETALICZNO-HURTOWY-USŁUGI
• Wasiak Jacek, AUTO- KOSMETYKA, AUTO-NAPRAWA
• CEZARY WALASZCZYK
• OŚ EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• Wioletta Tomaszewska Pośrednictwo Finansowe
• Salon pielęgnacji dla psów Tito Małgorzata Rojda
• KRISBUD KRZYSZTOF FIC
• Katarzyna Janicka Prywatny Żłobek "A KU-KU"
• Gabinet Kosmetyczny "FINEZJA" Bodnarowska-Kwiecień Marzanna
• PRO-ACTIVE WŁODZIMIERZ WŁODARCZYK
• JTS-CNC s.c. Sławomir Wajman, Łukasz Jagasyk
• DOBRA WRÓŻKA BRODZIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
• USŁUGI TRANSPORTOWE MICHAŁ ŁADO
• Kamil Rychlik
• "JUTRZENKA" KRZYSZTOF JUTRZENKA
• "BE FIT" PAWEŁ ŚLIWA
• BANKOWA 8 GUEST ROOMS BOGUSŁAWA SKUBSKA
• Formel Beata Gieroń
• Wojciech Janioł B.E. ANGEL
• BALAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ
• Maciej Orliński
• MICHAŁ LEŚNIOWSKI ONE LOVE
• SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ŻARACH
• MIROSŁAWA ZIELIŃSKA GABINET WETERYNARYJNY
• CITY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• MATANA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
• Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Kluta
• JM MUSIC JACEK MAJEWSKI
• AGENCJA UBEZPIECZENIOWA JOANNA PAWLACZYK
• PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AGNIESZKA BRODZIKOWSKA
• Grupa Milo Arkadiusz Deciuk
• HANNA HADRYŚ
• ROCKING OWL Łukasz Jakubczyk
• ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ZEWAJ" ZENON JAKÓBCZYK
• PW POMOCNA DŁOŃ LUIZA HUMIN
• PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "IREK" IRENEUSZ OLEJNICZAK
• Future Wolves Łukasz Mejza
• Kamil Stanek BE ACTIVE
• PERFEKT STYLE Jacek Izydorek
• MJ AUTO MAREK JASINOWSKI
• POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE ANNA BŁASZCZYK
• R&J TEL-HOUSE ROMANOWSKI ŁUKASZ
• PAWEŁ BŁASZCZYK KANCELARIA BROKERSKA
• PG INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• Sklep Przemysłowo-Spożywczy Przemysław Wołkowski
• KANCELARIA BROKERSKA BŁASZCZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• PHU ANITA JUSZCZAK-OLIZAROWICZ
• T.T. USŁUGI TRANSPORTOWE TOMASZ TYRLIK
• AGENCJA UBEZPIECZENIOWA SEBASTIAN KUCHARCZYK
• PAULA CZAPRACKA MINI ŻŁOBEK MARGOLCIA
• PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "JAPMAR" JACEK PATERKA
• Marta Cicha PMU Artist
• GO-FOTO STUDIO GRZEGORZ OLEJARZ
• PAWEŁ MIERZEJEWSKI
• M-W MICHAŁ WARSZAWSKI
• Grzegorz BUGANIK FIRMA PRODUKCYJNA "BARTEX"
• ST THE MOTION PAULINA GLAPIŃSKA
• SKY-HIGH JAKUB WÓJCIK
• "JCE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• CUKIER PUDER Teodor Cimoszewicz
• MST Joanna Sury
• JW DECOR JUSTYNA WOŁCZYŃSKA
• JOLANTA CHMIELEWSKA "Little Hands"
• PRO-BIZNES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• MAREK TOMCZAK TRENER OSOBISTY "YAMA" SUPLEMENTSPORT
• Paweł Georgiczuk GEOPROTECT
• "DAARAM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "EKO-DOM"
• SERVICES WALDEMAR JANIK
• CASTLE KRZYSZTOF KRAWCZYK
• PROGRES Agnieszka Wolna
• "VETA" PAWEŁ ŻYGADŁO
• PAKA-SERVICE Przemysław Wierzbicki
• TOP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
• Top Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
• MATEUSZ ZAWADZKI ZMB
• KRAINA TAŃCA HANNA PARADOWSKA, ALEKSANDRA BARSKA- SPÓŁKA JAWNA
• KRAINA TAŃCA ALEKSANDRA BARSKA - SPÓŁKA JAWNA
• OŚ - PIOTR PILECKI
• AUTO "WOJTAS" Wojciech Skrzypczyk
• STUDIO URODY PATRYCJA PATRYCJA JODŁOWSKA
• Studio Joanna Muskała
• ECO-TERRE EMIL TOWPIK
• Zbigniew Świniarski DOM I OGRÓD
• Ekoenergetyka - Polska Spółka Akcyjna
• Agencja Ubezpieczeniowa Dorota Piasecka
• Agent Ubezpieczeniowy Jakub Piasecki
• Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HS Henryk Szymański
• ESTE KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA I TRYCHOLOGIA AGNIESZKA ZAJĄC
• Stanisław Zawadzki Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe
• HANNA PARADOWSKA "KRAINA TAŃCA" HANNA PARADOWSKA
• Wojciech Jakubiak
• KRAINA TAŃCA ALEKSANDRA BARSKA
• PHU "WICIA" WIESŁAW WITKOWSKI
• Andrzej Jasiński Usługi Ogólnobudowlane "KAMELEON"
• BIURO RACHUNKOWE MARIA KĘPIŃSKA
• EPAKA ZACHÓD SYLWESTER SAŁASIŃSKI
• BIURO RACHUNKOWE "IGA" JOANNA ŁOTOCKA
• "AJP" KANCELARIA UBEZPIECZENIOWA ANNA RZEŹNICZAK
• DSM Studio Dorota Skiba-Matych
• BIO-CIEPŁO INSTALACJE GRZEWCZE ŁUKASZ KASOWSKI
• PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE GRZEGORZ SANIUK
• HURT DETAL OPONY UŻYWANE TOMASZ MARCZEWSKI
• Trans-IT Łukasz Jerusel
• LASER ART Paulina Pietrzak
• STYLIZACJA PAZNOKCI JOANNA GÓRKIEWICZ
• WYCIĘTE.PL MARCIN MILIAN
• eVoWay Rafał Adamczak
• ANNA LUCZEK
• "LA CREPERIE" BEATA MARCINIAK
• MW STUDIO MARTA WOLAŃSKA
• LADY ESTETISTA AGATA TOLAS
• "COMPLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA
• EKUDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• Powerbeck Gym &Fitness Tomasz Kosiński
• ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWALNY Józef Fornalczyk
• MARCO SYSTEMY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• STUDIO GLAMOUR BEATA CHMAL-¬PLUTA
• Sklep Spożywczo-Przemysłowy "GUCIO" Paweł Gut
• RZĘSOLANDIA Aleksandra Szytuła
• Urszula Butowicz "Estetique Studio"
• ZALOTKA STYLIZACJA RZĘS I BRWI Kamila Moczulska
• E - COMMERCE KACPER GEISHEIMER
• Agent Ubezpieczeniowy Kamil Kucharzyk
• IWONA SŁUGOCKA UNA
• Małgorzata Frątczak Firma Usługowo-Handlowa
• Radca Prawny Paweł Luczek
• Salon Urody EWENAILS Ewelina Kmita
• KOSMETOLOGIA IGA BIELSKA
• Marta Krupowies Mobilny Salon Kosmetyczny ''Dyskrecja''
• Magdalena Makowiecka Rema Plus
• OLIWIER DARŻYNKIEWICZ
• Lash&Brow Pracownia Małgorzata Stocik
• Adrianna Krzemińska CLEOART
• BC Patrycja Walczak
• EM-MAT Nauczanie Uzupełniające Emilia Kasowska
• Nestor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
• WIK-BUD Paula Wasilewska
• BREWKA-TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY BOGDAN JAN ROSYPSKI
• MAGGA MAŁGORZATA KULUS
• FRYZJERSTWO JOANNA GNYSZKA
• Agnieszka Sandak
• Salon Bielizny "GRACJA" Mariola Stefańska
• IMPERIUM PIĘKNA ALICJA SZYMURA
• CUKIERNIA ITA JAN HOFFMANN
• JACEK BONDAREWICZ WEGARNIK
• INNOVATION NEW HOUSE Beata Nowak
• MARIUSZ MERZA
• PRACOWNIA ZŁOTNICZA RUBIN ROMUALD KORYTOWSKI
• REM-PRAL SERWIS AUTORYZOWANY SPRZĘTU AGD JERZY ROZPĘDOWSKI
• Kwiaciarnia na deptaku Joanna Kowalska
• Wyroby z Drewna PIOTR ZUBER
• Stylizacja Paznokci MOBILNIE Natalia Kwiatkowska
• CZARNA SOSNA NATALIA SOSIŃSKA
• "BOLF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
• STUDIO TATUAŻU ARTYSTYCZNEGO VIKING CEZARY SOSZYŃSKI
• ANNA DERLAT
• BelleEstetico Katarzyna Wyrwicka
• Beauty Concept by JULIA BARCZYŃSKA
• Hello Beauty Paulina Ślebioda
• DOMIDEA PROJEKTOWANIE I WYSTRÓJ WNĘTRZ KATARZYNA NIEMIEC
• VENOM EDYTA HAŁĘZA
• Usługi Fizjoterapeutyczne AnDo Anna Kochańska - Bystrzycka Dominika Jankowiak spółka cywilna
• Pink Studio Julita Stramska
• Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Siusta Marta
• MAŁGORZATA TKACZ
• Svitlana Titarieva usługi makijażu permanentnego
• Studio Effect Marta Zagała
• "COSMETIC STUDIO" MAŁGORZATA RADKIEWICZ
• LESZEK PETRYK
• KATARZYNA KOZIEŁ INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
• "MI-KA" Marzena Bijata
• MASAŻ NATURALNIE mobilny gabinet fizjoterapii i masażu Zbigniew Mikołajczak
• Salon Fryzjerski Damsko-Męski Ewa Kostańska
• APARTAMENTY SPA LOVE FILIP FILIPIŃSKI
• ALEJA 88 STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA KAMILA DUDKIEWICZ
• Fizjoterapia Domowa Dagmara Izydorczyk
• NAILASH ANGELIKA KOROBLEWSKA-­SYTA
• SALON KOSMETYCZNY PIN-­UP Monika Adamczyk
• PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG PROJEKTOWO INWESTYCYJNYCH PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA MARCIN CIECIOROWSKI
• KAMIL HALCZAK VERSO
• Piotr Chomiak Praktyka Lekarska
• HAIR ROOM BARBER Diana Bedychaj
• ACC Klaudia Bajus
• Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Ewelina Antczak-Szymańska
• TIP TOP TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• Zdzisław Ogrodowczyk Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
• 3DSPRINT Kacper Durkiewicz
• SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY WERONIKA ZIENKIEWICZ
• LA MONIQUE BEAUTY SALON MONIKA OWCZAREK
• PRAM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• RAFAŁ PROSTAK
• JULIUSZ RZEPKA PRAKTYKA LEKARSKA
• Monika Rahnefeld Gabinet Fizjoterapii i Masażu
• Praktyka Lekarska Katarzyna Pietraszek
• Perceptus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
• Stanisław Hubert
• UnionTrans Piotr Prychod
• GABINET STOMATOLOGICZNY RAFAŁ MALANOWSKI
• TK Nadzory Tobiasz Klimaszewski
• KATARZYNA ADAMCZAK PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
• Beauty Concept by JULIA BARCZYŃSKA
• Kamila Gorgolewska
• MScoding Michał Stobba
• COMPETENCE - TRAINING & COACHING BARBARA JAŚKIEWICZ
• INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA JOANNA ZNAMIEC
• DUAL SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
• Indywidualna Praktyka Lekarska im. Matteo da Agnone lek. Remigiusz Wobalis
• Mariusz Kubów Stomatologia
• Monika Kubów Stomatologia

Skontaktuj się z nami: